Hysol® 9492™ je spolehlivé dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou odolností vůči teplotám, které poskytuje širokou škálu využití. Toto nízkoviskózní lepidlo je ideální pro běžné lepení a opravy různých materiálů. Plně vytvrzené spoje s Hysol® 9492™ nabízejí vynikající teplotní odolnost, mechanické vlastnosti a odolnost vůči rázům, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost. Hlavní parametry: - Technologie: Epoxid - Chemický typ (Pryskyřice): Epoxid - Chemický typ (Tvrdidlo): Modifikovaný amin - Mísicí... Celý popis

Koupit za 1 402 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hysol® 9492™ je spolehlivé dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou odolností vůči teplotám, které poskytuje širokou škálu využití. Toto nízkoviskózní lepidlo je ideální pro běžné lepení a opravy různých materiálů. Plně vytvrzené spoje s Hysol® 9492™ nabízejí vynikající teplotní odolnost, mechanické vlastnosti a odolnost vůči rázům, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Technologie: Epoxid
- Chemický typ (Pryskyřice): Epoxid
- Chemický typ (Tvrdidlo): Modifikovaný amin
- Mísicí poměr - objemový: Pryskyřice : tvrdidlo 2 : 1
- Mísicí poměr - hmotnostní: Pryskyřice : tvrdidlo 100 : 50
- Vzhled (Pryskyřice): Bílá matná pasta
- Vzhled (Tvrdidlo): Šedá neprůhledná kapalina
- Vytvrzení: Po zamíchání při pokojové teplotě
- Aplikace: Lepení
- Zvláštní výhoda: Velmi nízké odplynění, odolnost vůči vysokým teplotám, vynikající odolnost vůči rozpouštědlům

Hysol® 9492™ je vaším spolehlivým partnerem pro lepení s vysokými nároky na odolnost a spolehlivost spoje. S tímto epoxidovým lepidlem můžete být jistí, že vaše práce budou pevné, odolné a dlouhotrvající.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 50 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Loctite

Určitě si přečtěte

Články odjinud