Sada pro opravu čelního skla je ideálním řešením pro drobné praskliny v čelním skle vašeho vozidla způsobené například nárazem kamene. S touto soupravou můžete snadno a levně opravit poškození bez nutnosti demontáže skla. Tmel určený pro laminovaná čelní skla automobilů je vhodný pro většinu typů poškození. Sada obsahuje vše potřebné pro jednu opravu a postačí vám k tomu sluneční světlo pro dokonalé vytvrzení materiálu. Sada Bullseye je ideální pro opravy ve tvaru čočky, ale není vhodná pro závažnější... Celý popis

Koupit za 598 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada pro opravu čelního skla je ideálním řešením pro drobné praskliny v čelním skle vašeho vozidla způsobené například nárazem kamene. S touto soupravou můžete snadno a levně opravit poškození bez nutnosti demontáže skla. Tmel určený pro laminovaná čelní skla automobilů je vhodný pro většinu typů poškození. Sada obsahuje vše potřebné pro jednu opravu a postačí vám k tomu sluneční světlo pro dokonalé vytvrzení materiálu. Sada Bullseye je ideální pro opravy ve tvaru čočky, ale není vhodná pro závažnější poškození nebo dlouhé trhliny. Pamatujte, že je nebezpečné jezdit s vozidlem, jehož čelní sklo má vážné poškození. Tato sada nabízí rychlou, spolehlivou a odolnou opravu čelního skla s minimálním úsilím.

Hlavní parametry:
- Ideální pro drobné praskliny v čelním skle
- Tmel pro laminovaná čelní skla
- Postačuje pro jednu opravu
- Vhodné pro opravy ve tvaru čočky
- Nutné sluneční světlo pro vytvrzení materiálu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud