Pokud hledáte spolehlivé lepidlo pro různé druhy plastů, pak je tu pro vás LOCTITE SUPER BOND ALL PLASTICS. Toto speciální vteřinové lepidlo je navrženo tak, aby dokázalo spojit plastové materiály, které jinak těžko drží pohromadě. Bez ohledu na to, zda pracujete s PVC, PP, PE, nylonem, vinylm, plexisklem nebo ABS, toto lepidlo vám poskytne pevné a trvanlivé spoje. Kromě samotného lepidla obsahuje balení také aktivátor, který urychluje proces vytvrzení lepidla, což znamená, že můžete být hotovi... Celý popis

Koupit za 183 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivé lepidlo pro různé druhy plastů, pak je tu pro vás LOCTITE SUPER BOND ALL PLASTICS. Toto speciální vteřinové lepidlo je navrženo tak, aby dokázalo spojit plastové materiály, které jinak těžko drží pohromadě. Bez ohledu na to, zda pracujete s PVC, PP, PE, nylonem, vinylm, plexisklem nebo ABS, toto lepidlo vám poskytne pevné a trvanlivé spoje.

Kromě samotného lepidla obsahuje balení také aktivátor, který urychluje proces vytvrzení lepidla, což znamená, že můžete být hotovi s prací ještě rychleji. Buďte však opatrní, toto lepidlo není určeno pro sklo, EPS nebo syntetická vlákna. Stejně tak není vhodné pro aplikace, které přicházejí do styku s potravinami nebo tekutinami.

Abychom byli ještě šetrnější k životnímu prostředí, vnější obal tohoto lepidla je vyroben z 80 % recyklovaného materiálu. Takže pokud hledáte lepidlo, které spojí různé druhy plastů spolehlivě a rychle, LOCTITE SUPER BOND ALL PLASTICS je pro vás tou správnou volbou.

Hlavní parametry:
- Speciální vteřinové lepidlo pro lepení všech druhů plastů
- Lepí PVC, PP, PE, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a další těžko lepitelné plasty
- Obsahuje aktivátor pro rychlé vytvrzení lepidla
- Není vhodné na lepení skla, EPS a syntetických vláken
- Nevhodné pro styk s potravinami a tekutinami
- Vnější obal vyroben z 80 % recyklovaného materiálu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Značka Loctite
lepidla na plast ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud