LOCTITE Super Bond 3g

85 %
Stars
(6 hodnocení)

Univerzální tekuté sekundové lepidlo, které vám pomůže rychle a spolehlivě spojit různé materiály od porcelánu a keramiky po plast, kůži či kovy. Díky obsahu SilicoTec s hydrofobní technologií poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje i při styku s vodou či při mytí v myčce na nádobí. Toto kvalitní lepidlo za příznivou cenu je voděodolné a balení obsahuje 3 g lepidla. Použijte ho například na opravu ulomeného ucha od hrníčku nebo podpatku od lodiček. Před použitím ujistěte se, že lepené povrchy... Celý popis

Koupit za 194 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Univerzální tekuté sekundové lepidlo, které vám pomůže rychle a spolehlivě spojit různé materiály od porcelánu a keramiky po plast, kůži či kovy. Díky obsahu SilicoTec s hydrofobní technologií poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje i při styku s vodou či při mytí v myčce na nádobí. Toto kvalitní lepidlo za příznivou cenu je voděodolné a balení obsahuje 3 g lepidla.

Použijte ho například na opravu ulomeného ucha od hrníčku nebo podpatku od lodiček. Před použitím ujistěte se, že lepené povrchy jsou čisté, suché a přesně do sebe zapadají. Stačí jemně vytlačit kapku lepidla na jeden z lepených povrchů, přitlačit oba díly k sobě a držet, dokud nejsou pevně spojeny. Po použití otřete dávkovací hrot hadříkem a uložte ve svislé poloze na chladném a suchém místě.

Špendlíkový uzávěr zabraňuje ucpávání hrotu, což prodlužuje životnost lepidla a usnadňuje jeho použití. Buďte však opatrní, lepidlo dráždí kůži a způsobuje vážné podráždění očí a dýchacích cest. Mějte ho mimo dosah dětí a dodržujte pokyny pro bezpečné zacházení, jako je zabránění vdechování mlhy/par a postup při zasažení očí či kůže.

Hlavní parametry:
- Univerzální tekuté sekundové lepidlo
- Vhodné pro lepení různých materiálů, s výjimkou PP, PE, polystyrenu a jemné kůže
- Poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje i při styku s vodou
- Obsahuje SilicoTec s hydrofobní technologií
- Voděodolné
- Balení obsahuje 3 g lepidla
- Příklady použití: oprava hrníčku, lodiček atd.
- Návod na použití: čisté, suché a přesné lepení, jedna kapka stačí
- Varování: dráždí kůži, způsobuje podráždění očí a dýchacích cest. Okamžitě slepuje kůži a oči.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Loctite
lepidla na plast ano
lepidla na kůži ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud