S Loctite Super Bond Control můžete snadno a rychle opravit téměř cokoli! Toto silné univerzální vteřinové lepidlo je balené ve speciální lahvičce, která umožňuje precizní a bezpečné dávkování lepidla. Lepí širokou škálu materiálů, včetně kovu, porcelánu, plastu, gumy, kůže a dřeva. S vytvrzením během několika vteřin poskytuje trvanlivé spoje, odolné vůči otřesům a vodě. Navíc je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí, jelikož jeho vnější obal je vyroben z 80 % recyklovaného materiálu. Hlavní... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Loctite Super Bond Control můžete snadno a rychle opravit téměř cokoli! Toto silné univerzální vteřinové lepidlo je balené ve speciální lahvičce, která umožňuje precizní a bezpečné dávkování lepidla. Lepí širokou škálu materiálů, včetně kovu, porcelánu, plastu, gumy, kůže a dřeva. S vytvrzením během několika vteřin poskytuje trvanlivé spoje, odolné vůči otřesům a vodě. Navíc je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí, jelikož jeho vnější obal je vyroben z 80 % recyklovaného materiálu.

Hlavní parametry:
- Silné univerzální vteřinové lepidlo
- Speciální lahvička pro precizní dávkování
- Lepí kov, porcelán, plast, gumu, kůži a dřevo
- Rychlé vytvrzení a vysoká odolnost
- Odolné vůči otřesům a vodě
- Vnější obal z 80 % recyklovaného materiálu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
univerzální lepidla ano
lepící pásky ano

Články odjinud