LOCTITE SUPER BOND POWER FLEX GEL je ideální volbou pro rychlé opravy a lepení všech druhů materiálů. Díky své univerzálnosti a gelové konzistenci je snadné ho aplikovat přesně tam, kde je potřeba. Toto vteřinové lepidlo vytvrdí během několika okamžiků a poskytuje extrémní pevnost spojů. Můžete ho použít na kov, porcelán, plast, gumu, kůži a dřevo, což ho činí skvělým pomocníkem pro širokou škálu domácích i profesionálních oprav. Díky své flexibilitě je vhodný i pro materiály, které se mohou pohybovat... Celý popis

Koupit za 50 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE SUPER BOND POWER FLEX GEL je ideální volbou pro rychlé opravy a lepení všech druhů materiálů. Díky své univerzálnosti a gelové konzistenci je snadné ho aplikovat přesně tam, kde je potřeba. Toto vteřinové lepidlo vytvrdí během několika okamžiků a poskytuje extrémní pevnost spojů. Můžete ho použít na kov, porcelán, plast, gumu, kůži a dřevo, což ho činí skvělým pomocníkem pro širokou škálu domácích i profesionálních oprav. Díky své flexibilitě je vhodný i pro materiály, které se mohou pohybovat nebo se ohýbat. Nezapomeňte, že tento produkt není určený pro lepení skla, EPS a syntetických vláken, a není vhodný pro styk s potravinami.

Hlavní parametry:
- Univerzální gelové vteřinové lepidlo
- Rychlé vytvrzení během několika vteřin
- Lepí kov, porcelán, plast, gumu, kůži a dřevo
- Flexibilní a odolné spoje
- Není vhodné pro sklo, EPS a syntetická vlákna
- Nevhodné pro styk s potravinami
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Značka Loctite
lepidla na plast ano
lepidla na kůži ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud