Sekundové lepidlo v praktickém kapesním balení je ideální první pomoc na cestách, při turistice, v autě nebo při sportu. Jeho malé rozměry umožňují snadné uložení do každé tašky, což z něj dělá nepostradatelný doplněk pro různé situace. Toto univerzální tekuté lepidlo je skvělou volbou pro lepení porcelánu, kovu, gumy, kůže, dřeva, plastů (s výjimkou PE / PP) a papíru. Díky své odolnosti vůči vodě a možnosti umytí v myčce je ideální pro neporézní povrchy. Lepidlo je také odolné vůči otřesům a... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sekundové lepidlo v praktickém kapesním balení je ideální první pomoc na cestách, při turistice, v autě nebo při sportu. Jeho malé rozměry umožňují snadné uložení do každé tašky, což z něj dělá nepostradatelný doplněk pro různé situace.

Toto univerzální tekuté lepidlo je skvělou volbou pro lepení porcelánu, kovu, gumy, kůže, dřeva, plastů (s výjimkou PE / PP) a papíru. Díky své odolnosti vůči vodě a možnosti umytí v myčce je ideální pro neporézní povrchy. Lepidlo je také odolné vůči otřesům a extrémním teplotám od -50 °C do +120 °C, což zajišťuje jeho spolehlivost i v náročných podmínkách.

Po vytvrzení je lepidlo průhledné a je vybaveno bezpečnostními prvky jako je snadné otevření, samovolné proražení bezpečnostní fólie a víčko proti ucpání. K dispozici je bohatý výběr aplikátorů, které zabraňují rozlití, usnadňují uchopení, mají dlouhý hrot nebo kartáček. Lepidlo lze použít na většinu povrchů a neobsahuje žádná rozpouštědla.

**Hlavní parametry:**
- Univerzální tekuté sekundové lepidlo
- Odolné vůči vodě, mytí v myčce, otřesům a extrémním teplotám
- Průhledné po vytvrzení
- Bezpečnostní prvky pro snadné otevření
- Bohatý výběr aplikátorů
- Použitelné na většinu povrchů
- Bez obsahu rozpouštědel
- Varování: obsahuje dráždivé látky, vyžaduje opatrné zacházení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Značka Loctite
Použití univerzální
univerzální lepidla ano

Články odjinud