LODOS ČISTIČ LISU

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Toužíte po dokonalém lisu na česnek bez zbytků? S čističem otvorů na lisu na česnek to bude hračka! Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle vyčistit všechny otvory v lisu, čímž zabráníte zasychání zbytků česneku a udržíte svůj lis v perfektní kondici. Díky čistícím bodlinkám, které přesně odpovídají dírkám na lisu, stačí jediným pohybem zajistit dokonalou čistotu. Už nikdy se nebudete muset trápit s obtížným čištěním lisu na česnek! Hlavní parametry: - Rozměr: 12 cm - Materiál: plast Celý popis

Koupit za 37 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalém lisu na česnek bez zbytků? S čističem otvorů na lisu na česnek to bude hračka! Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle vyčistit všechny otvory v lisu, čímž zabráníte zasychání zbytků česneku a udržíte svůj lis v perfektní kondici. Díky čistícím bodlinkám, které přesně odpovídají dírkám na lisu, stačí jediným pohybem zajistit dokonalou čistotu. Už nikdy se nebudete muset trápit s obtížným čištěním lisu na česnek!

Hlavní parametry:
- Rozměr: 12 cm
- Materiál: plast
Zobrazit více

Články odjinud