Tento šikovný barevný silikonový produkt je skvělým pomocníkem pro vaše hobby projekty. Jeho průměr 4 cm a délka 13 cm poskytují dostatečný prostor pro kreativitu a precizní práci. Silikonový materiál je odolný a snadno se udržuje, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Díky své univerzálnosti a barevnému provedení se tento silikonový prut hodí pro různé druhy projektů a je skvělým doplňkem pro každého kreativce. Hlavní parametry: - Průměr: 4 cm - Délka: 13 cm - Materiál: Silikon - Odolný a... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento šikovný barevný silikonový produkt je skvělým pomocníkem pro vaše hobby projekty. Jeho průměr 4 cm a délka 13 cm poskytují dostatečný prostor pro kreativitu a precizní práci. Silikonový materiál je odolný a snadno se udržuje, což zajišťuje dlouhou životnost produktu. Díky své univerzálnosti a barevnému provedení se tento silikonový prut hodí pro různé druhy projektů a je skvělým doplňkem pro každého kreativce.

Hlavní parametry:
- Průměr: 4 cm
- Délka: 13 cm
- Materiál: Silikon
- Odolný a snadno udržovatelný
Zobrazit více

Články odjinud