Pomegranate Peeler je skvělým pomocníkem pro rychlé a efektivní odstraňování jedlé části z granátového jablka. Díky své inovativní konstrukci dokáže vytvořit perfektně zpracovaný produkt, který je ihned připraven k balení. Tento stroj je vybaven speciálními vyměnitelnými nástavci, které umožňují snadné zpracování granátových jablek různých velikostí. Bez ohledu na to, zda jste v gastronomii, v hotelu, restauraci nebo se zabýváte zpracováním ovoce, Pomegranate Peeler je nezbytným pomocníkem pro všechny,... Celý popis

Koupit za 70 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomegranate Peeler je skvělým pomocníkem pro rychlé a efektivní odstraňování jedlé části z granátového jablka. Díky své inovativní konstrukci dokáže vytvořit perfektně zpracovaný produkt, který je ihned připraven k balení. Tento stroj je vybaven speciálními vyměnitelnými nástavci, které umožňují snadné zpracování granátových jablek různých velikostí. Bez ohledu na to, zda jste v gastronomii, v hotelu, restauraci nebo se zabýváte zpracováním ovoce, Pomegranate Peeler je nezbytným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí efektivně zpracovávat granátová jablka.

Hlavní parametry:
- Rychlé a efektivní odstraňování jedlé části z granátového jablka
- Konstrukce umožňující výrobu dokonale zpracovaného produktu
- Speciální vyměnitelné nástavce pro zpracování různých velikostí ovoce
- Ideální pro gastronomii, hotely, restaurace a větší zpracovatele v ovocnářství
Zobrazit více

Články odjinud