Náhradní díl ke stojanové řezačce řepy (píce) s průměrem čepu 16 mm je zde pro všechny zahrádkáře a farmáře, kteří potřebují spolehlivý nástroj pro úpravu svých plodin. Tento originální díl je vyroben z kvalitních materiálů a zajistí precizní a efektivní řezání řepy či píce. S tímto náhradním dílem budete mít jistotu, že vaše stojanová řezačka bude opět plně funkční a připravená k práci. Nechte své zahrádkářské projekty rozkvést s tímto spolehlivým náhradním dílem! Hlavní parametry: - Typ: Náhradní... Celý popis

Koupit za 436 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Náhradní díl ke stojanové řezačce řepy (píce) s průměrem čepu 16 mm je zde pro všechny zahrádkáře a farmáře, kteří potřebují spolehlivý nástroj pro úpravu svých plodin. Tento originální díl je vyroben z kvalitních materiálů a zajistí precizní a efektivní řezání řepy či píce. S tímto náhradním dílem budete mít jistotu, že vaše stojanová řezačka bude opět plně funkční a připravená k práci. Nechte své zahrádkářské projekty rozkvést s tímto spolehlivým náhradním dílem!

Hlavní parametry:
- Typ: Náhradní díl ke stojanové řezačce řepy (píce)
- Průměr čepu: 16 mm
- Materiál: Kvalitní a odolné materiály pro dlouhou životnost
- Kompatibilita: Určeno pro specifický typ stojanové řezačky
- Precizní řezání: Zajišťuje efektivní a precizní řezání plodin
Zobrazit více

Články odjinud