Tento praktický lúpač jabĺk 3v1 je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S jednoduchým použitím a možností čištění pod tekoucí vodou vám ušetří spoustu času a usnadní přípravu jablek. Jeho univerzální funkce vám umožní nejen loupání jablek, ale také je krájet a odstraňovat pecky. Díky pevné konstrukci z hliníkového odliatku a pochromovaného kovu je velmi odolný a dlouhodobě vám poslouží. Lúpač je navíc vybaven upevňovací prísavkou, díky které ho snadno připevníte na hladké plochy a získáte tak stabilní... Celý popis

Koupit za 221 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento praktický lúpač jabĺk 3v1 je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S jednoduchým použitím a možností čištění pod tekoucí vodou vám ušetří spoustu času a usnadní přípravu jablek. Jeho univerzální funkce vám umožní nejen loupání jablek, ale také je krájet a odstraňovat pecky. Díky pevné konstrukci z hliníkového odliatku a pochromovaného kovu je velmi odolný a dlouhodobě vám poslouží. Lúpač je navíc vybaven upevňovací prísavkou, díky které ho snadno připevníte na hladké plochy a získáte tak stabilní pracovní prostor.

Hlavní parametry:
- 3v1 funkce: loupání, krájení a odstraňování pecek
- Možnost čištění pod tekoucí vodou
- Pevná konstrukce z hliníkového odliatku a pochromovaného kovu
- Upevňovací prísavka pro stabilní použití
Zobrazit více

Články odjinud