Svěží ovocný salát, domácí řepný salát nebo jablečný koláč - s touto stojanovou řezačkou na řepu budete mít všechny tyto lahůdky hotové během chvilky. Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle strouhat řepu a další plodiny díky svým ostrým nožům a robustní konstrukci. Díky rozměrům a designu se vejde do každé kuchyně a bude skvělým doplňkem pro každého milovníka domácího vaření. Hlavní parametry: - Rozměr (D x V X Š): 36 x 79 x 55 cm - Rozměr násypky: hloubka max. 19 cm, šířka 25,5/27... Celý popis

Koupit za 1 193 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Svěží ovocný salát, domácí řepný salát nebo jablečný koláč - s touto stojanovou řezačkou na řepu budete mít všechny tyto lahůdky hotové během chvilky. Tento praktický pomocník vám umožní snadno a rychle strouhat řepu a další plodiny díky svým ostrým nožům a robustní konstrukci. Díky rozměrům a designu se vejde do každé kuchyně a bude skvělým doplňkem pro každého milovníka domácího vaření.

Hlavní parametry:
- Rozměr (D x V X Š): 36 x 79 x 55 cm
- Rozměr násypky: hloubka max. 19 cm, šířka 25,5/27 cm
- Délka válců: 24 cm, průměr 19,5 cm
- Materiál: ocel
- Možnost dokoupit náhradní buben
Zobrazit více

Články odjinud