Stojanová řezačka na řepu je skvělým pomocníkem při ručním strouhání různých plodin, jako je řepa, jablka nebo další ovoce. Díky rozměrům 36 x 79 x 55 cm a délce válců 24 cm a průměru 19,5 cm je tato stojanová řezačka ideální pro domácí zpracování plodin. Materiál z oceli zajišťuje pevnost a odolnost při používání. Navíc je možné dokoupit náhradní buben, což zvyšuje dlouhou životnost tohoto praktického nástroje. Hlavní parametry: - Rozměr (D x V X Š): 36 x 79 x 55 cm - Rozměr násypky: hloubka max.... Celý popis

Koupit za 1 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stojanová řezačka na řepu je skvělým pomocníkem při ručním strouhání různých plodin, jako je řepa, jablka nebo další ovoce. Díky rozměrům 36 x 79 x 55 cm a délce válců 24 cm a průměru 19,5 cm je tato stojanová řezačka ideální pro domácí zpracování plodin. Materiál z oceli zajišťuje pevnost a odolnost při používání. Navíc je možné dokoupit náhradní buben, což zvyšuje dlouhou životnost tohoto praktického nástroje.

Hlavní parametry:
- Rozměr (D x V X Š): 36 x 79 x 55 cm
- Rozměr násypky: hloubka max. 19 cm, šířka 25,5/27 cm
- Délka válců: 24 cm, průměr 19,5 cm
- Materiál: ocel
- Možnost dokoupit náhradní buben
Zobrazit více

Články odjinud