Kuchyňská chňapka s hezkými kávovými motivy je praktickým a stylovým doplňkem vaší kuchyně. S její pomocí budete mít vždy po ruce ochranu při manipulaci s horkými hrnci, pánvemi nebo pekáči. Díky všitému magnetu a poutku ji můžete mít vždy po ruce a zavěsit ji podle potřeby. Navíc má chňapka dvojí stranu - jedna s potiskem a druhá jednobarevná béžová, takže si můžete vybrat ten styl, který se vám hodí. Kromě toho je vyrobena z recyklované bavlny, což z ní činí šetrné řešení pro životní prostředí.... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kuchyňská chňapka s hezkými kávovými motivy je praktickým a stylovým doplňkem vaší kuchyně. S její pomocí budete mít vždy po ruce ochranu při manipulaci s horkými hrnci, pánvemi nebo pekáči. Díky všitému magnetu a poutku ji můžete mít vždy po ruce a zavěsit ji podle potřeby. Navíc má chňapka dvojí stranu - jedna s potiskem a druhá jednobarevná béžová, takže si můžete vybrat ten styl, který se vám hodí. Kromě toho je vyrobena z recyklované bavlny, což z ní činí šetrné řešení pro životní prostředí. Dopřejte své kuchyni nový designový prvek a doplňte ji dalšími textilními produkty se stejným motivem pro dokonalou harmonii.

Hlavní parametry:
- Kuchyňská chňapka s kávovými motivy
- Materiál: recyklovaná bavlna
- Všitý magnet a poutko pro zavěšení
- Dvojí strana: potiskovaná a jednobarevná béžová
- Stylový a praktický doplněk pro kuchyni
Zobrazit více

Články odjinud