Kuchyňská chňapka s hezkými kávovými motivy je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši kuchyň. S její pomocí budete mít vždy ochranu při manipulaci s horkými hrnci, pánvemi nebo pekáči. Díky všitému magnetu a poutku ji můžete mít vždy po ruce a zároveň ji snadno pověsit, když ji nebudete potřebovat. Chňapka má zajímavý potisk z jedné strany a jednobarevné béžové provedení z druhé strany, takže si můžete vybrat ten design, který se vám právě hodí. Navíc je vyrobena z recyklované bavlny, což z ní... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kuchyňská chňapka s hezkými kávovými motivy je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši kuchyň. S její pomocí budete mít vždy ochranu při manipulaci s horkými hrnci, pánvemi nebo pekáči. Díky všitému magnetu a poutku ji můžete mít vždy po ruce a zároveň ji snadno pověsit, když ji nebudete potřebovat. Chňapka má zajímavý potisk z jedné strany a jednobarevné béžové provedení z druhé strany, takže si můžete vybrat ten design, který se vám právě hodí. Navíc je vyrobena z recyklované bavlny, což z ní dělá šetrnou volbu pro životní prostředí. Doplněním dalších textilních produktů se stejným motivem můžete dosáhnout dokonalého sladění vaší kuchyně.

Hlavní parametry:
- Kuchyňská chňapka s kávovými motivy
- Materiál: recyklovaná bavlna
- Design: potisk z jedné strany, jednobarevná béžová z druhé strany
- Všitý magnet a poutko pro zavěšení
- Stylový a praktický doplněk pro vaši kuchyň
- Šetrný k životnímu prostředí
Zobrazit více

Články odjinud