S pomocí této 13 cm dlouhé loupače česneku ve směsi barev oranžové, růžové, modré a zelené bude oloupaní česneku hračkou. Stačí odstřihnout tvrdý konec stroužku, vložit ho do loupače a krátkým pohybem zbavit slupky. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, což zaručuje snadnou údržbu - lze ho bez obav umýt v myčce. S tímto praktickým nástrojem bude příprava česneku rychlá a bez zbytečného nepořádku. Hlavní parametry: - Délka: 13 cm - Materiál: silikon - Mix barev: oranžová, růžová, modrá, zelená Celý popis

Koupit za 30 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pomocí této 13 cm dlouhé loupače česneku ve směsi barev oranžové, růžové, modré a zelené bude oloupaní česneku hračkou. Stačí odstřihnout tvrdý konec stroužku, vložit ho do loupače a krátkým pohybem zbavit slupky. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, což zaručuje snadnou údržbu - lze ho bez obav umýt v myčce. S tímto praktickým nástrojem bude příprava česneku rychlá a bez zbytečného nepořádku.

Hlavní parametry:
- Délka: 13 cm
- Materiál: silikon
- Mix barev: oranžová, růžová, modrá, zelená
Zobrazit více

Články odjinud