S pomocí této praktické loupače česneku o délce 13 cm a s mixem barev silikonu (oranžová, růžová, modrá, zelená) bude oloupaní česneku hračkou. Stačí jednoduše odříznout tvrdý konec stroužku, vložit ho do loupače a lehkým stlačením zbavit česnek slupek. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, který je odolný a zároveň jemný k povrchu česneku. Po použití lze loupač jednoduše umýt v myčce na nádobí. Hlavní parametry: - Délka: 13 cm - Materiál: silikon - Barevné provedení: oranžová, růžová, modrá,... Celý popis

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S pomocí této praktické loupače česneku o délce 13 cm a s mixem barev silikonu (oranžová, růžová, modrá, zelená) bude oloupaní česneku hračkou. Stačí jednoduše odříznout tvrdý konec stroužku, vložit ho do loupače a lehkým stlačením zbavit česnek slupek. Loupač je vyroben z kvalitního silikonu, který je odolný a zároveň jemný k povrchu česneku. Po použití lze loupač jednoduše umýt v myčce na nádobí.

Hlavní parametry:
- Délka: 13 cm
- Materiál: silikon
- Barevné provedení: oranžová, růžová, modrá, zelená
- Možnost mytí v myčce: Ano
Zobrazit více

Parametry

Určení na česnek

Články odjinud