MAXMIX S14 je skvělým kuchyňským pomocníkem, který vám usnadní oloupání kukuřice. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu z litiny je velmi odolný a snadno ovladatelný. S jeho modrou barvou bude skvěle ladit s vaším kuchyňským vybavením. S balením obsahujícím 53 ks budete mít dostatek těchto praktických pomocníků na dlouhou dobu. Užijte si přípravu pokrmů s lehkostí díky MAXMIX S14! Hlavní parametry: - Typ: Kuchyňský pomocník - Model: MAXMIX S14 - Počet kusů v balení: 53 ks - Barva: Modrá - Materiál:... Celý popis

Koupit za 997 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

MAXMIX S14 je skvělým kuchyňským pomocníkem, který vám usnadní oloupání kukuřice. Díky svému designu a kvalitnímu materiálu z litiny je velmi odolný a snadno ovladatelný. S jeho modrou barvou bude skvěle ladit s vaším kuchyňským vybavením. S balením obsahujícím 53 ks budete mít dostatek těchto praktických pomocníků na dlouhou dobu. Užijte si přípravu pokrmů s lehkostí díky MAXMIX S14!

Hlavní parametry:
- Typ: Kuchyňský pomocník
- Model: MAXMIX S14
- Počet kusů v balení: 53 ks
- Barva: Modrá
- Materiál: Litina
Zobrazit více

Články odjinud