Tento elegantní kuchyňský pomocník v modré barvě je skvělým doplňkem vaší kuchyně. Jeho hlavním úkolem je oloupat kukuřici rychle a efektivně, což vám ušetří čas a usnadní přípravu pokrmů. Díky použití kvalitní litiny je velmi odolný a snadno se čistí. Své místo určitě najde v každé domácnosti, kde se rádi vaří a pečou. Hlavní parametry: - Barva: modrá - Materiál: litina - Typ: kuchyňská pomůcka - Typ nástroje: škrabka - Počet kusů v balení: 1 - Rozměry: 28 x 30 x 29 cm - Objem: 24,36 l - Hmotnost:... Celý popis

Koupit za 902 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento elegantní kuchyňský pomocník v modré barvě je skvělým doplňkem vaší kuchyně. Jeho hlavním úkolem je oloupat kukuřici rychle a efektivně, což vám ušetří čas a usnadní přípravu pokrmů. Díky použití kvalitní litiny je velmi odolný a snadno se čistí. Své místo určitě najde v každé domácnosti, kde se rádi vaří a pečou.

Hlavní parametry:
- Barva: modrá
- Materiál: litina
- Typ: kuchyňská pomůcka
- Typ nástroje: škrabka
- Počet kusů v balení: 1
- Rozměry: 28 x 30 x 29 cm
- Objem: 24,36 l
- Hmotnost: 4,4 kg
Zobrazit více

Články odjinud