Tento litinový loupač kukuřice je ideální pro každého milovníka čerstvého kukuřičného klasu. S jeho pomocí můžete snadno a rychle oloupat kukuřici přímo u stolu. Díky poháněcímu kole s drážkou na klínový řemen je loupač snadno ovladatelný a efektivní. Užijte si čerstvou kukuřici bez zbytečné námahy s tímto praktickým nástrojem. Hlavní parametry: - Materiál: litina - Možnost přišroubování ke stolu - Poháněcí kolo s drážkou na klínový řemen - EAN: 8595616604398

Koupit za 729 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento litinový loupač kukuřice je ideální pro každého milovníka čerstvého kukuřičného klasu. S jeho pomocí můžete snadno a rychle oloupat kukuřici přímo u stolu. Díky poháněcímu kole s drážkou na klínový řemen je loupač snadno ovladatelný a efektivní. Užijte si čerstvou kukuřici bez zbytečné námahy s tímto praktickým nástrojem.

Hlavní parametry:
- Materiál: litina
- Možnost přišroubování ke stolu
- Poháněcí kolo s drážkou na klínový řemen
- EAN: 8595616604398
Zobrazit více

Články odjinud