S chutnými citrusovými plody je to jako s krabicí čokolády – nikdy nevíte, co dostanete. Ať už vám připadne do rukou pomeranč, citron nebo grapefruit, s naší loupačkou na citrusy to bude mít vždy happy end. Díky své délce 20 cm a kombinaci nerezu a dřeva je nejen praktická, ale i stylová. Užijte si svůj denní vitamínový zázrak bez zbytečného stresu s naší loupačkou na citrusy! Hlavní parametry: - Délka: 20 cm - Materiál: nerez, dřevo

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutnými citrusovými plody je to jako s krabicí čokolády – nikdy nevíte, co dostanete. Ať už vám připadne do rukou pomeranč, citron nebo grapefruit, s naší loupačkou na citrusy to bude mít vždy happy end. Díky své délce 20 cm a kombinaci nerezu a dřeva je nejen praktická, ale i stylová. Užijte si svůj denní vitamínový zázrak bez zbytečného stresu s naší loupačkou na citrusy!

Hlavní parametry:
- Délka: 20 cm
- Materiál: nerez, dřevo
Zobrazit více

Články odjinud