Pokud milujete čerstvou kukuřici a rádi si ji připravujete doma, pak je pro vás ideální volbou tato škrabka. S její jednoduchou konstrukcí a možností montáže na stabilní pracovní plochu bude louskání sušených kukuřičných klasů hračkou. Díky materiálu z litiny je zaručena dlouhá životnost a vysoký výkon, který oceníte při každém použití. S hmotností pouhých 7 kg je škrabka dostatečně lehká na snadné přenášení a zároveň dostatečně robustní pro efektivní louskání kukuřice. Hlavní parametry: - Určeno... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud milujete čerstvou kukuřici a rádi si ji připravujete doma, pak je pro vás ideální volbou tato škrabka. S její jednoduchou konstrukcí a možností montáže na stabilní pracovní plochu bude louskání sušených kukuřičných klasů hračkou. Díky materiálu z litiny je zaručena dlouhá životnost a vysoký výkon, který oceníte při každém použití. S hmotností pouhých 7 kg je škrabka dostatečně lehká na snadné přenášení a zároveň dostatečně robustní pro efektivní louskání kukuřice.

Hlavní parametry:
- Určeno pro louskání sušených kukuřičných klasů
- Jednoduchá konstrukce s možností montáže na stabilní pracovní plochu
- Materiál: litina
- Hmotnost: 7 kg
Zobrazit více

Články odjinud