Odpeckovač třešní/oliv

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S hliníkovým odpeckovačem od renomovaného italského výrobce budete mít peckoviny pod kontrolou! Tento praktický nástroj je ideální pro odpeckování třešní, višní, oliv a dalších podobných plodů. S jeho pomocí budete moci rychle a snadno odstranit pecky ze svých oblíbených plodů a připravit je k dalšímu zpracování. Díky kvalitnímu hliníkovému provedení je odpeckovač odolný a snadno se čistí. Své peckoviny odstraníte jedním pohybem a ušetříte tak čas a úsilí. Buďte připraveni na přípravu lahodných... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S hliníkovým odpeckovačem od renomovaného italského výrobce budete mít peckoviny pod kontrolou! Tento praktický nástroj je ideální pro odpeckování třešní, višní, oliv a dalších podobných plodů. S jeho pomocí budete moci rychle a snadno odstranit pecky ze svých oblíbených plodů a připravit je k dalšímu zpracování. Díky kvalitnímu hliníkovému provedení je odpeckovač odolný a snadno se čistí. Své peckoviny odstraníte jedním pohybem a ušetříte tak čas a úsilí. Buďte připraveni na přípravu lahodných pokrmů s tímto skvělým hliníkovým odpeckovačem!

Hlavní parametry:
- Materiál: hliník
- Určení: třešně, višně, olivy a podobné peckoviny
- Země původu: Itálie
- EAN: 8005498097312
Zobrazit více

Články odjinud