S tímto loupacím nožem s délkou ostří 7 cm budete mít po ruce spolehlivého pomocníka při přípravě jídel. Jeho ostré ostří vám umožní snadno a přesně loupat ovoce a zeleninu, ať už připravujete salát nebo krájíte ingredience do hrnce. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a precizní manipulaci s nožem. Tento loupací nůž je nezbytným doplňkem do každé kuchyně a jeho kompaktní velikost z něj dělá ideálního společníka i na cesty. Hlavní parametry: - Délka ostří: 7 cm - Ergonomická rukojeť -... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S tímto loupacím nožem s délkou ostří 7 cm budete mít po ruce spolehlivého pomocníka při přípravě jídel. Jeho ostré ostří vám umožní snadno a přesně loupat ovoce a zeleninu, ať už připravujete salát nebo krájíte ingredience do hrnce. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a precizní manipulaci s nožem. Tento loupací nůž je nezbytným doplňkem do každé kuchyně a jeho kompaktní velikost z něj dělá ideálního společníka i na cesty.

Hlavní parametry:
- Délka ostří: 7 cm
- Ergonomická rukojeť
- Materiál: nerezová ocel
- Vhodný pro loupaní ovoce a zeleniny
Zobrazit více

Články odjinud