S naším loupacím nožem s nerezovou čepelí o délce 7 cm budete mít v kuchyni skvělého pomocníka pro loupání, krájení i čištění potravin. Jeho kvalitní nerezová ocel 18/8 zajišťuje dlouhou životnost a ostré řezací vlastnosti. Rukojeť z tvrdého a odolného černého plastu poskytuje pohodlný úchop a pevný úchyt, což zvyšuje bezpečnost při práci s nožem. Díky kompaktním rozměrům 17 x 1,9 cm se skvěle vejde do každé kuchyňské zásuvky či nádoby. A co víc, tento loupací nůž je vhodný i do myčky na nádobí,... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším loupacím nožem s nerezovou čepelí o délce 7 cm budete mít v kuchyni skvělého pomocníka pro loupání, krájení i čištění potravin. Jeho kvalitní nerezová ocel 18/8 zajišťuje dlouhou životnost a ostré řezací vlastnosti. Rukojeť z tvrdého a odolného černého plastu poskytuje pohodlný úchop a pevný úchyt, což zvyšuje bezpečnost při práci s nožem. Díky kompaktním rozměrům 17 x 1,9 cm se skvěle vejde do každé kuchyňské zásuvky či nádoby. A co víc, tento loupací nůž je vhodný i do myčky na nádobí, což usnadní jeho údržbu a čištění.

Hlavní parametry:
- Nerezová čepel délky 7 cm
- Vyroben z kvalitní nerez oceli 18/8
- Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu
- Rozměry: 17 x 1,9 cm
- Vhodný k loupání, krájení a čištění potravin
- Možnost použití v myčce na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud