S touhle malou kráskou se snadno dostanete do každého kouta zeleniny nebo ovoce. Jeho ostré a precizní ostří o délce 7 cm vám umožní rychle a snadno oloupat jakoukoli potřebnou surovinu. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný úchop a pevný stisk, takže se s ním budete cítit jako ryba ve vodě. Ať už jste zkušený kuchař nebo začátečník, tento loupací nůž vám usnadní přípravu jídel a bude skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Hlavní parametry: - Délka ostří: 7 cm - Ergonomický tvar rukojeti -... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touhle malou kráskou se snadno dostanete do každého kouta zeleniny nebo ovoce. Jeho ostré a precizní ostří o délce 7 cm vám umožní rychle a snadno oloupat jakoukoli potřebnou surovinu. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pohodlný úchop a pevný stisk, takže se s ním budete cítit jako ryba ve vodě. Ať už jste zkušený kuchař nebo začátečník, tento loupací nůž vám usnadní přípravu jídel a bude skvělým pomocníkem v každé kuchyni.

Hlavní parametry:
- Délka ostří: 7 cm
- Ergonomický tvar rukojeti
- Ostré a precizní ostří
Zobrazit více

Články odjinud