S nůžkami PROVENCE Easyline 7cm se vaření a krájení stane hračkou! Tento loupací nůž je ideální pro precizní práci v kuchyni díky své ostré a tenké čepeli. Jeho ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný a pevný úchop, což usnadňuje manipulaci s nožem. Díky své kvalitní konstrukci a odolnému materiálu bude tento nůž spolehlivým parťákem při přípravě jakéhokoliv pokrmu. Buďte kreativní a užijte si vaření s tímto skvělým nástrojem! Hlavní parametry: - Značka: Provence - Typ nože: Loupací nůž - Délka... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nůžkami PROVENCE Easyline 7cm se vaření a krájení stane hračkou! Tento loupací nůž je ideální pro precizní práci v kuchyni díky své ostré a tenké čepeli. Jeho ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný a pevný úchop, což usnadňuje manipulaci s nožem. Díky své kvalitní konstrukci a odolnému materiálu bude tento nůž spolehlivým parťákem při přípravě jakéhokoliv pokrmu. Buďte kreativní a užijte si vaření s tímto skvělým nástrojem!

Hlavní parametry:
- Značka: Provence
- Typ nože: Loupací nůž
- Délka čepele: 7 cm
- Kategorie: Vaření, Krájení
- Ergonomická rukojeť
- Ostrá a tenká čepel
Zobrazit více

Články odjinud