S naším loupacím nožem s délkou ostří 8 cm budete mít skvělého pomocníka při přípravě jídel. Jeho ostré a precizní ostří vám umožní snadno a rychle odloupávat a krájet ovoce, zeleninu či maso. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný a pevný úchop, což usnadňuje manipulaci s nožem. Díky kompaktním rozměrům se skvěle vejde do každé kuchyně či piknikové tašky. Nechte se okouzlit jednoduchostí a efektivitou tohoto praktického nože! Hlavní parametry: - Délka ostří: 8 cm - Typ nože: loupací - Ergonomická... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším loupacím nožem s délkou ostří 8 cm budete mít skvělého pomocníka při přípravě jídel. Jeho ostré a precizní ostří vám umožní snadno a rychle odloupávat a krájet ovoce, zeleninu či maso. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný a pevný úchop, což usnadňuje manipulaci s nožem. Díky kompaktním rozměrům se skvěle vejde do každé kuchyně či piknikové tašky. Nechte se okouzlit jednoduchostí a efektivitou tohoto praktického nože!

Hlavní parametry:
- Délka ostří: 8 cm
- Typ nože: loupací
- Ergonomická rukojeť
- Vhodný pro ovoce, zeleninu a maso
Zobrazit více

Články odjinud