S naším loupacím nožem s délkou ostří 8 cm budete mít v kuchyni skvělého pomocníka pro přesné a jemné krájení ovoce, zeleniny či masa. Jeho ostré a precizní ostří vám umožní snadno a rychle připravit suroviny pro vaše oblíbené recepty. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a pevný úchop nože během práce. Nožem je snadné manipulovat a díky své kvalitní konstrukci vám bude dlouho sloužit. Hlavní parametry: - Typ nože: loupací - Délka ostří: 8 cm - Materiál ostří: nerezová ocel - Ergonomická... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším loupacím nožem s délkou ostří 8 cm budete mít v kuchyni skvělého pomocníka pro přesné a jemné krájení ovoce, zeleniny či masa. Jeho ostré a precizní ostří vám umožní snadno a rychle připravit suroviny pro vaše oblíbené recepty. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný úchop a pevný úchop nože během práce. Nožem je snadné manipulovat a díky své kvalitní konstrukci vám bude dlouho sloužit.

Hlavní parametry:
- Typ nože: loupací
- Délka ostří: 8 cm
- Materiál ostří: nerezová ocel
- Ergonomická rukojeť pro pohodlný úchop
- Precizní a ostré ostří pro snadné krájení
Zobrazit více

Články odjinud