Objevte dokonalý nůž, který vám usnadní každodenní vaření a krájení - Loupací nůž PROVENCE Wood 7cm. Tento elegantní nástroj je nezbytným doplňkem každé kuchyně, ať už jste začátečník nebo zkušený kuchař. Díky ostrému a preciznímu ostří z nerezové oceli snadno a rychle nakrájíte nejrůznější druhy ovoce, zeleniny či sýra. Ergonomická rukojeť z kvalitního dřeva poskytuje pohodlný úchop a zároveň dodává noži luxusní vzhled. S Loupacím nožem PROVENCE Wood 7cm se vaření stane radostí a každý krůček při... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Objevte dokonalý nůž, který vám usnadní každodenní vaření a krájení - Loupací nůž PROVENCE Wood 7cm. Tento elegantní nástroj je nezbytným doplňkem každé kuchyně, ať už jste začátečník nebo zkušený kuchař. Díky ostrému a preciznímu ostří z nerezové oceli snadno a rychle nakrájíte nejrůznější druhy ovoce, zeleniny či sýra. Ergonomická rukojeť z kvalitního dřeva poskytuje pohodlný úchop a zároveň dodává noži luxusní vzhled. S Loupacím nožem PROVENCE Wood 7cm se vaření stane radostí a každý krůček při přípravě jídel bude hladký a přesný.

Hlavní parametry:
- Typ nože: Loupací nůž
- Délka čepele: 7 cm
- Materiál čepele: Nerezová ocel
- Materiál rukojeti: Dřevo
- Kategorie: Vaření, Krájení, Nože a sekáčky, Loupací nože
Zobrazit více

Články odjinud