S nůžkem Provence Profi 7,5 cm se stává každý kuchařský zážitek jedinečným a snadným. Tento loupací nůž je skvělým pomocníkem při krájení a loupaní ovoce a zeleniny díky své ostré a precizní čepeli. Ergonomická rukojeť nůž drží pohodlně a pevně v ruce, což usnadňuje práci v kuchyni. Nerezová ocel, ze které je nůž vyroben, zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. S nůžkem Provence Profi 7,5 cm se stanete skutečným mistrem vaření! Hlavní parametry: - Délka čepele: 7,5 cm - Materiál: nerezová... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nůžkem Provence Profi 7,5 cm se stává každý kuchařský zážitek jedinečným a snadným. Tento loupací nůž je skvělým pomocníkem při krájení a loupaní ovoce a zeleniny díky své ostré a precizní čepeli. Ergonomická rukojeť nůž drží pohodlně a pevně v ruce, což usnadňuje práci v kuchyni. Nerezová ocel, ze které je nůž vyroben, zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. S nůžkem Provence Profi 7,5 cm se stanete skutečným mistrem vaření!

Hlavní parametry:
- Délka čepele: 7,5 cm
- Materiál: nerezová ocel
- Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení
- Vhodný pro loupaní a krájení ovoce a zeleniny
Zobrazit více

Články odjinud