Loupač pomerančů je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám usnadní odstraňování slupek z citrusových plodů. Díky svému designu a kvalitním materiálům, jako je nerez a dřevo, je Loupač pomerančů nejen praktický, ale i odolný nástroj, který vám bude sloužit dlouho. S délkou 20 cm je pohodlný na držení a snadno se ovládá. Užijte si přípravu čerstvých citrusových plodů bez zbytečné námahy s tímto skvělým pomocníkem. Hlavní parametry: - Délka: 20 cm - Materiál: nerez, dřevo

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loupač pomerančů je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám usnadní odstraňování slupek z citrusových plodů. Díky svému designu a kvalitním materiálům, jako je nerez a dřevo, je Loupač pomerančů nejen praktický, ale i odolný nástroj, který vám bude sloužit dlouho. S délkou 20 cm je pohodlný na držení a snadno se ovládá. Užijte si přípravu čerstvých citrusových plodů bez zbytečné námahy s tímto skvělým pomocníkem.

Hlavní parametry:
- Délka: 20 cm
- Materiál: nerez, dřevo
Zobrazit více

Články odjinud