Praktický loupač na česnek od značky Toro je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. S ním se snadno a rychle zbavíte slupek česneku, aniž byste si umazali ruce. Stačí vložit stroužek česneku do loupače a lehkým poválením je slupka pryč. Manipulace s touto loupačí je velmi jednoduchá, takže s ní zvládnou pracovat i děti. Loupač je vyroben z kvalitního silikonového materiálu, který je odolný a snadno se čistí. Navíc je k dispozici v různých barevných dekorech, takže si vyberete ten, který se vám... Celý popis

Koupit za 59 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Praktický loupač na česnek od značky Toro je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. S ním se snadno a rychle zbavíte slupek česneku, aniž byste si umazali ruce. Stačí vložit stroužek česneku do loupače a lehkým poválením je slupka pryč. Manipulace s touto loupačí je velmi jednoduchá, takže s ní zvládnou pracovat i děti. Loupač je vyroben z kvalitního silikonového materiálu, který je odolný a snadno se čistí. Navíc je k dispozici v různých barevných dekorech, takže si vyberete ten, který se vám nejvíce líbí. Díky svému provedení je loupač vhodný i do myčky na nádobí, což usnadňuje jeho údržbu a čištění. S rozměry 13x4 cm se snadno vejde do každé kuchyňské zásuvky nebo šuplíku.

Hlavní parametry:
- Praktický loupač na česnek od značky Toro
- Vyroben z kvalitního silikonového materiálu
- Snadné a rychlé loupení česneku
- Jednoduchá manipulace, vhodný i pro děti
- Odolný a snadno čistitelný
- V různých barevných dekorech
- Vhodný do myčky na nádobí
- Rozměry: 13 x 4 cm
Zobrazit více

Články odjinud