S nůžkem PROVENCE Easyline 8cm se stanete nezbytným pomocníkem ve vaší kuchyni. Jeho univerzální design vám umožní snadno a pohodlně krájet a sekat nejrůznější druhy potravin. Díky ergonomické rukojeti je nůž pohodlný na držení a snadno se s ním pracuje. Kvalitní ocel zaručuje dlouhou životnost a ostrost čepele. S tímto nožem budete mít radost z přípravy jídel a vaření každý den. Hlavní parametry: - Délka čepele: 8 cm - Kategorie: univerzální nůž - Materiál čepele: ocel - Ergonomická rukojeť -... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nůžkem PROVENCE Easyline 8cm se stanete nezbytným pomocníkem ve vaší kuchyni. Jeho univerzální design vám umožní snadno a pohodlně krájet a sekat nejrůznější druhy potravin. Díky ergonomické rukojeti je nůž pohodlný na držení a snadno se s ním pracuje. Kvalitní ocel zaručuje dlouhou životnost a ostrost čepele. S tímto nožem budete mít radost z přípravy jídel a vaření každý den.

Hlavní parametry:
- Délka čepele: 8 cm
- Kategorie: univerzální nůž
- Materiál čepele: ocel
- Ergonomická rukojeť
- Vhodný pro vaření a krájení potravin
Zobrazit více

Články odjinud