Tento univerzální loupací nůž je skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Jeho nerezová čepel o délce 8 cm je ideální pro loupání, krájení a čištění různých druhů potravin. Rukojeť z tvrdého a odolného černého plastu poskytuje pohodlný úchop a zároveň zajišťuje bezpečné používání nože. Tento nůž je navíc vhodný k mytí v myčce na nádobí, což usnadňuje jeho údržbu a čistotu. Hlavní parametry: - Nerezová čepel o délce 8 cm - Rukojeť z tvrdého odolného černého plastu - Vhodný k loupání, krájení a čištění... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální loupací nůž je skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Jeho nerezová čepel o délce 8 cm je ideální pro loupání, krájení a čištění různých druhů potravin. Rukojeť z tvrdého a odolného černého plastu poskytuje pohodlný úchop a zároveň zajišťuje bezpečné používání nože. Tento nůž je navíc vhodný k mytí v myčce na nádobí, což usnadňuje jeho údržbu a čistotu.

Hlavní parametry:
- Nerezová čepel o délce 8 cm
- Rukojeť z tvrdého odolného černého plastu
- Vhodný k loupání, krájení a čištění potravin
- Vhodný do myčky na nádobí
- Rozměry: 18 x 1,7 cm
Zobrazit více

Články odjinud