S nerezovou čepelí o délce 8 cm a rukojetí z tvrdého, odolného černého plastu je tento loupací nůž skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Jeho univerzální design ho činí ideálním nástrojem pro loupání, krájení i čištění potravin. Díky svým kompaktním rozměrům (18 x 1,7 cm) se skvěle vejde do každé kuchyně. A co víc, tento nůž je vhodný i do myčky na nádobí, což usnadní jeho údržbu a čištění. Buďte připraveni na každodenní vaření s tímto praktickým loupacím nožem! Hlavní parametry: - Nerezová čepel... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nerezovou čepelí o délce 8 cm a rukojetí z tvrdého, odolného černého plastu je tento loupací nůž skvělým pomocníkem při přípravě jídel. Jeho univerzální design ho činí ideálním nástrojem pro loupání, krájení i čištění potravin. Díky svým kompaktním rozměrům (18 x 1,7 cm) se skvěle vejde do každé kuchyně. A co víc, tento nůž je vhodný i do myčky na nádobí, což usnadní jeho údržbu a čištění. Buďte připraveni na každodenní vaření s tímto praktickým loupacím nožem!

Hlavní parametry:
- Nerezová čepel o délce 8 cm
- Rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu
- Vhodný k loupání, krájení a čištění potravin
- Rozměry: 18 x 1,7 cm
- Vhodný do myčky na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud