Vykrajovač jadřinců je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovoce. S jeho pomocí můžete snadno a rychle zbavit ovoce celého jadřince, a to díky preciznímu designu a kvalitním materiálům, ze kterých je vyroben. Jeho kompaktní rozměry (18 mm x 18,5 cm) z něj dělají ideálního společníka do každé kuchyně. Kombinace nerezových čepelí a dřevěné rukojeti zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Užijte si čerstvé ovoce bez jadérek s tímto praktickým vykrajovačem jadřinců. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vykrajovač jadřinců je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovoce. S jeho pomocí můžete snadno a rychle zbavit ovoce celého jadřince, a to díky preciznímu designu a kvalitním materiálům, ze kterých je vyroben. Jeho kompaktní rozměry (18 mm x 18,5 cm) z něj dělají ideálního společníka do každé kuchyně. Kombinace nerezových čepelí a dřevěné rukojeti zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Užijte si čerstvé ovoce bez jadérek s tímto praktickým vykrajovačem jadřinců.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 18 mm x 18,5 cm
- Materiál: nerez, dřevo
- Snadné a rychlé vykrajení jadérka z ovoce
- Kompaktní design ideální pro každou kuchyni
- Bezpečné a pohodlné použití
Zobrazit více

Články odjinud