S chutnými ořechy je to jako s pokladem – a s tímto louskáčkem budete mít snadnou práci při jejich otevírání. Jeho ergonomický design s rukojetí z gumovníkového dřeva vám poskytne pohodlný úchop a pevný stisk, abyste mohli snadno a rychle louskat ořechy všech velikostí. Tak si užijte chvíle plné lahodného občerstvení s tímto praktickým pomocníkem pro každého milovníka ořechů. Hlavní parametry: - Louskáček na různé druhy ořechů - Rukojeť z gumovníkového dřeva pro pohodlný úchop - Ergonomický design... Celý popis

Koupit za 626 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutnými ořechy je to jako s pokladem – a s tímto louskáčkem budete mít snadnou práci při jejich otevírání. Jeho ergonomický design s rukojetí z gumovníkového dřeva vám poskytne pohodlný úchop a pevný stisk, abyste mohli snadno a rychle louskat ořechy všech velikostí. Tak si užijte chvíle plné lahodného občerstvení s tímto praktickým pomocníkem pro každého milovníka ořechů.

Hlavní parametry:
- Louskáček na různé druhy ořechů
- Rukojeť z gumovníkového dřeva pro pohodlný úchop
- Ergonomický design pro snadné použití
- Ideální pro ořechy všech velikostí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud