S výjimečným louskáčkem, který se postará o každý ořech bez ohledu na jeho velikost či typ, budete mít vždy snadnou práci. Díky jeho preciznímu provedení nedrtí jádra ořechů a umožňuje Vám snadno a rychle získat přístup k jejich chutnému obsahu. Jeho kompaktní rozměry a lehká hmotnost z něj dělají ideálního společníka pro každodenní použití. Užijte si lahodnou chuť ořechů bez zbytečné námahy s tímto praktickým nástrojem. Hlavní parametry: - Rozměry (V x š): 15,5 x 3,5 cm - Hmotnost: 100 g - Vhodný... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S výjimečným louskáčkem, který se postará o každý ořech bez ohledu na jeho velikost či typ, budete mít vždy snadnou práci. Díky jeho preciznímu provedení nedrtí jádra ořechů a umožňuje Vám snadno a rychle získat přístup k jejich chutnému obsahu. Jeho kompaktní rozměry a lehká hmotnost z něj dělají ideálního společníka pro každodenní použití. Užijte si lahodnou chuť ořechů bez zbytečné námahy s tímto praktickým nástrojem.

Hlavní parametry:
- Rozměry (V x š): 15,5 x 3,5 cm
- Hmotnost: 100 g
- Vhodný pro různé typy a velikosti ořechů
- Nedrtí jádra ořechů
Zobrazit více

Články odjinud