S chutí si oříšky pochutnáte díky tomuto elegantnímu louskáčku na ořechy! S jeho pomocí snadno rozlousknete skořápku a nerozdrtíte jádro ořechu, a to bez námahy. Jeho délka 15,5 cm je ideální pro manipulaci s ořechy různých velikostí - od lískových po vlašské či para ořechy. Kovový louskáček je k dispozici v mixu barev bílé, červené a chromu, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaší kuchyní. Hlavní parametry: - Délka: 15,5 cm - Materiál: Kov - Mix barev: Bílá, červená, chrom

Koupit za 103 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutí si oříšky pochutnáte díky tomuto elegantnímu louskáčku na ořechy! S jeho pomocí snadno rozlousknete skořápku a nerozdrtíte jádro ořechu, a to bez námahy. Jeho délka 15,5 cm je ideální pro manipulaci s ořechy různých velikostí - od lískových po vlašské či para ořechy. Kovový louskáček je k dispozici v mixu barev bílé, červené a chromu, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe ladí s vaší kuchyní.

Hlavní parametry:
- Délka: 15,5 cm
- Materiál: Kov
- Mix barev: Bílá, červená, chrom
Zobrazit více

Články odjinud