S nádherným dřevěným louskáčkem ve vaší kuchyni se snadno vypořádáte s ořechy různých typů a velikostí. Jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm jsou ideální pro pohodlné uchopení a snadné použití. Díky preciznímu designu nedrtí jádra ořechů, což znamená, že si můžete vychutnat plnou chuť a výživné látky, které ukrývají. Tento kvalitní louskáček je nezbytným nástrojem pro každého milovníka ořechů. Hlavní parametry: - Rozměry (V x pr.): 16,5 x 4,5 cm - Materiál: dřevo - Nedrtí jádra ořechů

Koupit za 93 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nádherným dřevěným louskáčkem ve vaší kuchyni se snadno vypořádáte s ořechy různých typů a velikostí. Jeho rozměry 16,5 x 4,5 cm jsou ideální pro pohodlné uchopení a snadné použití. Díky preciznímu designu nedrtí jádra ořechů, což znamená, že si můžete vychutnat plnou chuť a výživné látky, které ukrývají. Tento kvalitní louskáček je nezbytným nástrojem pro každého milovníka ořechů.

Hlavní parametry:
- Rozměry (V x pr.): 16,5 x 4,5 cm
- Materiál: dřevo
- Nedrtí jádra ořechů
Zobrazit více

Články odjinud