Nerezový louskáček ořechů a otvírák sektů od německé společnosti Küchenprofi je praktickým nástrojem pro každou kuchyni. S pogumovanou rukojetí a délkou 16 cm je pohodlný a snadno ovladatelný. Díky kombinaci funkčnosti a kvality vám tento louskáček usnadní manipulaci s ořechy a zároveň slouží i jako otvírák sektů. S Küchenprofi si můžete být jisti, že získáte spolehlivý pomocník do kuchyně, který vám zpříjemní vaření a bude skvěle vypadat i ve vaší kuchyni. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová... Celý popis

Koupit za 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nerezový louskáček ořechů a otvírák sektů od německé společnosti Küchenprofi je praktickým nástrojem pro každou kuchyni. S pogumovanou rukojetí a délkou 16 cm je pohodlný a snadno ovladatelný. Díky kombinaci funkčnosti a kvality vám tento louskáček usnadní manipulaci s ořechy a zároveň slouží i jako otvírák sektů. S Küchenprofi si můžete být jisti, že získáte spolehlivý pomocník do kuchyně, který vám zpříjemní vaření a bude skvěle vypadat i ve vaší kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Pogumovaná rukojeť pro pohodlné uchopení
- Délka: 16 cm
- Víceúčelové použití: louskáček ořechů a otvírák sektů
- Značka: Küchenprofi
Zobrazit více

Články odjinud