Nechte se okouzlit tímto elegantním kovovým louskáčkem ořechů od renomované značky CILIO, která od roku 1993 spojuje ušlechtilé materiály s osobitým designem a vynikajícím řemeslným zpracováním. Tento louskáček je vyroben z chromovaného kovu a jeho držadla jsou opatřena protiskluzovou gumovou vložkou, což zajišťuje pohodlný úchop a bezpečné použití. S pevným kovem, který leží pohodlně v ruce a dlouhými rukojeťmi pro optimální využití pákového efektu, je louskáček nejen efektivní, ale i stylovým... Celý popis

Koupit za 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Nechte se okouzlit tímto elegantním kovovým louskáčkem ořechů od renomované značky CILIO, která od roku 1993 spojuje ušlechtilé materiály s osobitým designem a vynikajícím řemeslným zpracováním. Tento louskáček je vyroben z chromovaného kovu a jeho držadla jsou opatřena protiskluzovou gumovou vložkou, což zajišťuje pohodlný úchop a bezpečné použití. S pevným kovem, který leží pohodlně v ruce a dlouhými rukojeťmi pro optimální využití pákového efektu, je louskáček nejen efektivní, ale i stylovým doplňkem vaší kuchyně.

Díky svému designu a konstrukci lze tento louskáček také využít jako otvírák na sekt, čímž se stává praktickým a multifunkčním nástrojem pro každodenní použití. S délkou 18,5 cm a hmotností 0,444 kg je tento louskáček ideální pro louskání ořechů všech velikostí a typů. Přidejte do své kuchyně špetku elegance a funkcionality s tímto exkluzivním kovovým louskáčkem od značky CILIO.

Hlavní parametry:
- Materiál: Chromovaný kov
- Protiskluzová gumová vložka na držadlech
- Délka: 18,5 cm
- Hmotnost: 0,444 kg
- Multifunkční design pro louskání ořechů a otvírání sektů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cilio

Články odjinud