S louskáčkem GrandCHEF je louskání ořechů hračka! Jeho speciální zahnutá čepel umožňuje snadné a šetrné rozlouskání ořechů s půlenou skořápkou, jako jsou vlašské ořechy nebo pistácie. Už se nemusíte trápit s tím, že byste ořechy rozdrtili či jejich plody poškodili. Zahnutá čepel vám umožní snadno vyjmout plody z otevřené skořápky, aniž byste je poškodili. Ať už si přejete plody použít k pečení, do dortů nebo na zdobení cukroví, s tímto louskáčkem to půjde jako po másle. Navíc je vyroben z prvotřídní... Celý popis

Koupit za 104 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem GrandCHEF je louskání ořechů hračka! Jeho speciální zahnutá čepel umožňuje snadné a šetrné rozlouskání ořechů s půlenou skořápkou, jako jsou vlašské ořechy nebo pistácie. Už se nemusíte trápit s tím, že byste ořechy rozdrtili či jejich plody poškodili. Zahnutá čepel vám umožní snadno vyjmout plody z otevřené skořápky, aniž byste je poškodili. Ať už si přejete plody použít k pečení, do dortů nebo na zdobení cukroví, s tímto louskáčkem to půjde jako po másle. Navíc je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, takže vám bude dlouho sloužit.

Hlavní parametry:
- Materiál: plast, nerezová ocel
- Délka: 17 cm
- Hmotnost: 50 g
- Použití: na ořechy
- Vhodné do myčky: ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud