Tento dřevěný louskáček na ořechy v podobě malého hřiby je nejen praktický pomocník do kuchyně, ale také skvělá dekorace pro vaši chatu. Stačí vložit ořech do otvoru třeně a otočením kloboučku dolů snadno rozmačkat ořech na drobné kousky. Díky svému designu je tento louskáček také skvělým dárkem pro milovníky přírody a kuchaření. Pokud si pořídíte 3 nebo více louskáčků hřibů, můžete si vytvořit krásné lesní zátiší, které okoření vaši domácnost nebo chatu. Hlavní parametry: - Rozměry: výška 10 cm... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento dřevěný louskáček na ořechy v podobě malého hřiby je nejen praktický pomocník do kuchyně, ale také skvělá dekorace pro vaši chatu. Stačí vložit ořech do otvoru třeně a otočením kloboučku dolů snadno rozmačkat ořech na drobné kousky. Díky svému designu je tento louskáček také skvělým dárkem pro milovníky přírody a kuchaření. Pokud si pořídíte 3 nebo více louskáčků hřibů, můžete si vytvořit krásné lesní zátiší, které okoření vaši domácnost nebo chatu.

Hlavní parametry:
- Rozměry: výška 10 cm
- Materiál: dřevo
- Design: malý hřib s otvorem pro ořech
- Barva: tmavě hnědá nebo bledě hnědá (dle skladové dostupnosti)
- Vhodný jako dekorace do kuchyně nebo na chatu
- Ideální jako originální dárek pro blízké
- Možnost vytvoření lesního zátiší s více kusy
Zobrazit více

Články odjinud