S kónickým louskáčkem na ořechy různých velikostí bude louskání ořechů hračkou! Tento pevný a odolný louskáček je vyrobený z kvalitní slitiny hliníku, což zaručuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. S délkou 19 cm se skvěle drží a umožňuje pohodlné louskání ořechů. Díky kónickému tvaru je možné použít ho na ořechy různých velikostí, ať už jde o větší vlašské ořechy nebo menší lískové oříšky. Je důležité si uvědomit, že tento louskáček není vhodné mýt v myčce na nádobí, doporučuje se pouze ruční... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S kónickým louskáčkem na ořechy různých velikostí bude louskání ořechů hračkou! Tento pevný a odolný louskáček je vyrobený z kvalitní slitiny hliníku, což zaručuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. S délkou 19 cm se skvěle drží a umožňuje pohodlné louskání ořechů. Díky kónickému tvaru je možné použít ho na ořechy různých velikostí, ať už jde o větší vlašské ořechy nebo menší lískové oříšky. Je důležité si uvědomit, že tento louskáček není vhodné mýt v myčce na nádobí, doporučuje se pouze ruční mytí.

Hlavní parametry:
- Materiál: slitina hliníku
- Délka: 19 cm
- Odolný a pevný design
- Kónický tvar pro louskání ořechů různých velikostí
- Není vhodné mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud