S chutným louskáním lískových oříšků vám pomůže tento elegantní kovový louskáček. Jeho kompaktní velikost a kvalitní materiál z něj dělají skvělého společníka pro každodenní použití. S ním budete mít oříšky otevřené snadno a rychle, aniž byste se museli trápit s jejich rozlousknutím. Skvělý pomocník pro milovníky oříšků, který zároveň skvěle doplní vaši kuchyňskou výbavu. Hlavní parametry: - Materiál: kov - Délka: 15 cm - Váha: 0,30 kg

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutným louskáním lískových oříšků vám pomůže tento elegantní kovový louskáček. Jeho kompaktní velikost a kvalitní materiál z něj dělají skvělého společníka pro každodenní použití. S ním budete mít oříšky otevřené snadno a rychle, aniž byste se museli trápit s jejich rozlousknutím. Skvělý pomocník pro milovníky oříšků, který zároveň skvěle doplní vaši kuchyňskou výbavu.

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Délka: 15 cm
- Váha: 0,30 kg
Zobrazit více

Články odjinud