Přiveďte do svého domova kousek luxusu s louskáčkem na ořechy z řady LUXY. Tento elegantní kousek je nejen stylový, ale také velmi pevný a odolný. Díky použití kvalitního pochromovaného kovu si můžete být jisti, že vám dlouho poslouží. S délkou 18 cm je dostatečně velký pro louskání ořechů různých velikostí i druhů. A co víc, louskáček je vhodný i do myčky na nádobí, takže jeho údržba je naprosto bezstarostná. Přidejte do své kuchyně kousek luxusu a usnadněte si louskání ořechů s tímto skvělým pomocníkem... Celý popis

Koupit za 195 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přiveďte do svého domova kousek luxusu s louskáčkem na ořechy z řady LUXY. Tento elegantní kousek je nejen stylový, ale také velmi pevný a odolný. Díky použití kvalitního pochromovaného kovu si můžete být jisti, že vám dlouho poslouží. S délkou 18 cm je dostatečně velký pro louskání ořechů různých velikostí i druhů. A co víc, louskáček je vhodný i do myčky na nádobí, takže jeho údržba je naprosto bezstarostná. Přidejte do své kuchyně kousek luxusu a usnadněte si louskání ořechů s tímto skvělým pomocníkem od LUXY.

Hlavní parametry:
- Materiál: pochromovaný kov
- Rozměry: délka 18 cm
- Vhodný do myčky na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud