Pokud milujete ořechy a hledáte dokonalý louskáček, právě jste ho našli! Louskáček na ořechy LUXY super je z luxusní řady LUXY a zaručuje eleganci a pevnost ve každém detailu. Tento louskáček je vyroben z pochromovaného kovu a je odolný vůči ořechům různých velikostí a druhů. S délkou 18 cm je pohodlný na manipulaci a díky tomu, že je vhodný do myčky na nádobí, je i snadný na údržbu. Užijte si bezstarostné louskání ořechů s tímto luxusním louskáčkem! Hlavní parametry: - Materiál: pochromovaný kov... Celý popis

Koupit za 287 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud milujete ořechy a hledáte dokonalý louskáček, právě jste ho našli! Louskáček na ořechy LUXY super je z luxusní řady LUXY a zaručuje eleganci a pevnost ve každém detailu. Tento louskáček je vyroben z pochromovaného kovu a je odolný vůči ořechům různých velikostí a druhů. S délkou 18 cm je pohodlný na manipulaci a díky tomu, že je vhodný do myčky na nádobí, je i snadný na údržbu. Užijte si bezstarostné louskání ořechů s tímto luxusním louskáčkem!

Hlavní parametry:
- Materiál: pochromovaný kov
- Rozměry: délka 18 cm
- Odolný vůči ořechům různých velikostí a druhů
- Elegantní a pevný design
- Vhodný do myčky na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud